7 GÜNDE TESLİMAT

Stok tutmuyoruz, siparişinizi paketlemek ve göndermek için tedarikçilerimizin depolarını kullanıyoruz. Ürünleri tedarikçinin deposundan bizim depomuzasevkiyatı en az 2-3 gün sürer. İşlemi tedarikçinin deposunda yaparak bu gecikme durumdan kurtuluyoruz. Bu seçenek bize daha hızlı sevkiyat için zaman kazandırıyor. Siparişinizi onaylayın, ödemenizi yapın ve siparişinizin paketlenip 7 iş günü içerisinde tercih ettiğiniz kargo firmasına teslim edildiğinden emin olun.

Türkiye’nin En Geniş B2b Platformu

Birçok tedarikçiyle birlikte çalışmanın zorluklarını biliyoruz. Bu nedenle B2b platformumuzda uygun yedek parça bulmayı kolaylaştırmak için 20’den fazla tedarikçi ile büyük anlaşmalar yaparak ürün yelpazemizi genişletmeye odaklandık. Amacımız sizin müşterilerinize ve pazarlamaya odaklanmanız için size zaman kazandırmaktır. Gerisini bize bırakın…

1.000.000+ Ürün

Ağımıza girdiğinizde, Türkiye’de üretildiği veya bulunduğu sürece her türlü yedek parçayı bulabileceksiniz. Milyondan fazla referans ve 1250+ marka sizi ağımızda karşılayacak. Uluslararası markalar, Türk markaları ve özel markalı ürünler de ürün yelpazemizde yer almaktadır.