ENERJİK, YENİ VE PROFESYONEL

Pars Otomotiv, lstanbul, Türkiye’de bulunan bir ortak girişim üreticisi ve üstün kaliteli otomotiv yedek parça ihracatçısıdır.

Pars Otomotiv firması 2020 yılında binek ve hafif ticari araçlar ile Ağır Vasıta yedek parçalarına odaklı toptan dağıtım organizasyonu olarak kurulmuştur.

1250+ markanın 1.000.000’dan fazla ürünü ile ürün çeşitliliği ve marka çeşitliliği bakımından Türkiye’nin en büyük firmasıdır. Tüm ürünler B2b uygulamamızda mevcuttur.

Ürünlerimizin Temini

Ürünlerimiz tüm yaygın markaların ve üreticilerin marka ve modelleri ile uyumludur, yani; Binek Araçlar ve Hafif Ticari Araçlar: Avrupa : VW, BMW, Renault, Dacia, PSA, Fiat, Opel, Audi, Skoda… Asya : Toyota, Nissan, Mazda, Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Chevrolet, Daewoo … Amerikan: Ford, Chrysler, Jeep …

Vizyonumuz

Ana hedeflerimizden biri, yedek parça sektörünü hizmet odaklı bir sektöre dönüştürmek ve hizmet noktasını ilerletmek için dünyanın çeşitli ülkelerinde uzmanlıklarını paylaşabilecek ortaklar bulmaktır.

Misyonumuz

Pars Otomotiv, lstanbul, Türkiye’de bulunan bir ortak girişim üreticisi ve üstün kaliteli otomotiv yedek parça ihracatçısıdır. Pars Otomotiv firması 2020 yılında binek ve hafif ticari araçlar ile Ağır Vasıta yedek parçalarına odaklı toptan dağıtım organizasyonu olarak kurulmuştur.

neden all parts?

 

Desteğe mi ihtiyacınız var? 

Arayın beraber çözelim.

Ürün temini, ürünler hakkında bilgi edinme ve her türlü soru,sorun için bize ulaşın.

+90 537 337 63 93

İletişime geç